Kapat
Hakkımızda

1996 yılında inşaat sektörü ile ticarihayatına başlayan firmamız bugün geldiğimiz noktada istikrarlı ve sağlam büyümeile Akaryakıt, Otomotiv ve Sigorta sektörlerinde söz sahibi bir şirketler grubuhaline gelmiştir. Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda en iyi ve lider firma olmayıhedefleyen Uzun Grubu bu amaç doğrultusunda inancı ve güçlü altyapısıylaçalışmalarını ve gelişimini sürdürmektedir. 2017 yılından itibaren her yılkesintisiz bir şekilde Fortune 500 listesine giren şirketimiz ekonomiye veistihdama olan katkısını sürdürmeye devam edecektir.

 

AKARYAKIT; Grubumuzun lokomotifsektörü olan Toptan Akaryakıt konusunda sektörün belirleyici firmalarından olanUzun Grubu tüm Türkiye’ de kamu ve özel sektörün akaryakıt ihtiyacını müşteri odaklıçözümlerle hızlı ve güvenli bir şekilde karşılamaktadır. Bu sektörde PetrolOfisi, BP, Opet, Socar ve Long markaları ile rekabet gücü yüksek bir şekilde yerinialmıştır.

LOJİSTİK; Akaryakıt tedarikinin çokbüyük bir bölümünü yeni ve teknolojik araç filosu ile yapmakta olan grubumuztecrübeli ve eğitimli personeli ile güvenli bir şekilde akaryakıtsevkiyatlarını gerçekleştirmektedir.

İNŞAAT; Grubumuzun ilk sektörü olan inşaatalanında Denizli’ nin en güvenilir markalarının başında gelen Uzun İnşaat sağlam,güvenli ve estetik yapıları ile sektörünün en iyisi olma yolundaki hedefine hergeçen gün yaklaşmaktadır.

OTOMOTİV; Ticari araç sektörünün öndegelen markalarından ISUZU’ nun Denizli ve Muğla bölge bayiliği ile satışhizmeti yanı sıra güçlü kadrosu ile yedek parça ve servis imkânı dasağlamaktadır.

SİGORTA; …ALLİNAZ, TÜRKİYE SİGORTA,NEOVA Sİ , MAFRE Sİ, KORU SİG, GULF Sİ………………………… markaları ile sigorta alanındahizmet veren UZN Sigorta faaliyetlerini her geçen gün arttırmakta ve sektördekiyerini sağlamlaştırmaktadır.