Kapat

Aracınızı uzun yıllar sorunsuz ve güvenli şekilde kullanmak için bakımları oldukça önemli. Yetkili servislerin önemi de işte bu noktada ortaya çıkıyor. Gözünüz arkada kalmadan en sevdiklerinizin hayatını ve taşıdığınız yolcu/yükleri emanet ettiğiniz araçlarınızın neden güvenli ellerde bakım görmesi gerektiği herkesin malumudur.

Isuzu Yetkili Servis olarak müşterilerin araçlarını getirdiğinde karşılaştıkları sorunları veya rutin bakımlarını iyi tespit edebilecek ve buna doğru cevap verebilecek donanımda kişilerle muhatap olma olanağına sahip olmaktasınız.

Servis

Yetkili servisler üretici kalite standartlarında parça, aksesuar ve işçilik hizmeti sunuyor. Servis çalışanlarının tamamı belli kriterlere sahip ve sürekli eğitim alarak hızlı değişen ve gelişen teknolojiye uyumları sağlayarak sertifikalandırılıyor. Yapılan işin kalitesi sürekli ölçülüyor ve bu bağlamda kalite kontrol süreci işliyor. Ayrıca “gizli müşteri” uygulaması ile servis hizmetleri gerçek koşullar içinde kontrol edilip denetleniyor ve puanlandırılıyor.